Structura DAC

Personal departament

Director Calitate: Conf.dr.ing. Daniela Păunescu, daniela.paunescu@tcm.utcluj.ro, telefon 0264 401 391
Sef oficiu DAC CUNBM: Sl.dr.ing.ec. Dinu Dărabă, dinu.daraba@ubm.ro
Consilier: Conf.dr.ing.Paula Raica, paula.raica@aut.utcluj.ro
Administrator IT: Sl.dr.ing. Mircea Fulea, mircea.fulea@staff.utcluj.ro
Referent: Ing. Raluca Ban, office.dac@staff.utcluj.ro, tel. 0264 401338
Referent: Ing. Maria web site Elena Acretoaie, office.dac@staff.utcluj.ro, tel. 0264 401338

Comisia pentru evaluarea si asigurarea calitatii

Presedinte:
     1. prof.dr.ing. Aurel Vlaicu, Rectorul UTCN
Reprezentanti ai corpului profesoral:
     2. prof.dr.ing. Liviu Crisan, Facultatea de Constructii de Masini
     3. prof.dr.ing. Claudia Martis, Facultatea de Inginerie Electrica
     4. Conf.dr.ing. Dinu Ioan Stoicovici, Facultateade Inginerie, CUNBM
Reprezentanti ai sindicatului:
     5. Conf.dr.ing. Emil Riti Mihoc
Reprezentant al studentilor:
     6. Alin Pausan
Reprezentant al angajatorilor:
     7. Ing. Alexandru Tulai, IQuest

Responsabili Calitate

Facultatea de Arhitectura si Urbanism
     Conf.dr.arh. Gheorghe Vais, gheorghe.vais@arch.utcluj.ro, tel. 0264 590255

Facultatea de Automatica si Calculatoare
     Conf.dr.ing. Paula Raica, Paula.Raica@aut.utcluj.ro, tel. 0264 202368

Facultatea de Constructii
     Conf.dr.ing Gavril Hoda, gavril.hoda@cfdp.utcluj.ro

Facultatea de Constructii de Masini
     Conf.dr.ing. Voicu Sucala, voicu.sucala@mis.utcluj.ro

Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației
     Prof.dr.ing. Mircea Giurgiu, Mircea.Giurgiu@com.utcluj.ro, tel. 0264 401807

Facultatea de Ingineria Materialelor si a Mediului
     Conf.dr.ing. Gavril Negrea, Gavril.Negrea@ispm.utcluj.ro, tel. 0264 401629

Facultatea de Inginerie Electrica
     Prof.dr.ing. Călin Rusu, Calin.Rusu@emd.utcluj http://cialisviagras.com/.ro

Facultatea de Instalatii
     S.l.dr.ing. Ancuta Abrudan, ancuta.abrudan@insta.utcluj.ro

Facultatea de Mecanica
     Conf.dr.ing. Olimpiu Tătar, Olimpiu.Tatar@mdm.utcluj.ro, tel. 0264 401681

Facultatea de Inginerie (CUNBM)
     Sl.dr.ing.,ec. Dinu Darabă, dinu.daraba@ubm.ro

Facultatea de Litere (CUNBM)
     Conf.dr.Carmen Darabus, carmen.darabus@ubm.ro

Facultatea de Stiinte (CUNBM)
     Conf.dr.Ioana Tascu, ioana.tascu@ubm.ro



Responsabili RNCIS

Facultatea de Arhitectura si Urbanism
   S.l.dr.arh. Dorina Vlad, dorina.vlad@arch.utcluj.ro

Facultatea de Automatica si Calculatoare
   Prof.dr.ing. Octavian Creț, Octavian.Cret@cs.utcluj.ro, tel.0264 401477

Facultatea de Constructii
   Prof. dr. ing. Cristina Câmpian, cristina.campian@dst.utcluj.ro

Facultatea de Constructii de Masini
   Conf.dr.ing. Mihai Tripa, mihai.tripa@muri.utcluj.ro

Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației
   Prof.dr.ing. Gabriel Oltean, Gabriel.Oltean@bel.utcluj.ro, tel. 0264 401416

Facultatea de Ingineria Materialelor si a Mediului
   Prof.dr.ing. Valer Micle, valer.micle@sim.utcluj.ro, tel. 0264 401732

Facultatea de Inginerie Electrica
   Prof. dr.ing. Calin Rusu, Calin.Rusu@emd.utcluj.ro, tel. 0264 202450

Facultatea de Instalatii
   S.l.dr.ing. Ioan Giurca, ioan.giurca@insta.utcluj.ro

Facultatea de Mecanica
   Prof.dr.ing. Balan Mugur, Mugur.Balan@termo.utcluj.ro, tel. 0264 401670

Facultatea de Inginerie (CUNBM)
     Conf. dr. ing. Mircea Horgoș, mircea.horgos@ubm.ro

Facultatea de Litere (CUNBM)
     Conf. dr. Delia Suiogan, delia.suiogan@ubm.ro

Facultatea de Stiinte (CUNBM)
     Conf.dr. Monica Marian, monica.marian@ubm.ro
Kostenlose Pornos Gratis Porno Porno Filme
create gmail accountgmail sign inwww.gmail.com forgot gmail password
gmail sign in create gmail account