Structura BAC

Personal departament

Director Calitate: conf.dr.ing. Daniela Păunescu, daniela.paunescu@tcm.utcluj.ro, telefon 0264 401 289
Coordonator oficiu AC CUNBM: Conf.dr.ing.ec. Dinu Dărabă, dinu.daraba@ubm.ro
Secretar studii licență: Ing. Raluca Ban raluca.ban@staff.utcluj.ro, tel. 0264 401338 
Secretar studii master: Ing. Maria Elena Acrețoaie, office.dac@staff.utcluj.ro, tel. 0264 401391 
Referent: Ing. Florentina Drăgan, florentina.dragan@dac.utcluj.ro
Administrator IT: S.l.dr.ing. Mircea Fulea, mircea.fulea@staff.utcluj.ro

Comisia CEAC:

Presedinte:
     1. prof.dr.ing. Vasile Țopa, Rectorul UTCN
Reprezentanti ai corpului profesoral:
     2. conf.dr.ing. Dorin Beu, Facultatea de Instalații
     3. conf.dr.ing. Sorin Șuteu, Facultatea de Construcții de Mașini
     4. prof.dr.ing. Romulus Terebeș, Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației
Reprezentanti ai sindicatului:
     5. conf.dr.ing. Dinu Ioan Stoicovici, Facultateade Inginerie, CUNBM
Reprezentant al studentilor:
     6. Victor Coroiu
Reprezentant al angajatorilor:
     7. Andrei Kelemen – Cluj IT Cluster

Responsabili Calitate

Facultatea de Arhitectura si Urbanism
     s.l.dr.arh. Ionuț Julean, Ionut.JULEAN@arch.utcluj.ro

Facultatea de Automatica si Calculatoare
     Conf.dr.ing. Paula Raica, Paula.Raica@aut.utcluj.ro

Facultatea de Constructii
     conf.dr.ing. Vasile Farcas, vasile.farcas@dst.utcluj.ro

Facultatea de Constructii de Masini
     prof.dr.ing. Liana Hancu, liana.hancu@tcm.utcluj.ro

Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației
     s.l.dr.ing. Cosmin Strilețchi, Cosmin.Striletchi@com.utcluj.ro

Facultatea de Ingineria Materialelor si a Mediului
     prof.dr.fiz. Fechete Radu, Radu.FECHETE@phys.utcluj.ro

Facultatea de Inginerie Electrica
     prof.dr.ing. Călin Rusu, Calin.Rusu@emd.utcluj.ro

Facultatea de Instalatii
     S.l.dr.ing. Ancuta Abrudan, ancuta.abrudan@insta.utcluj.ro

Facultatea de Mecanica
     Conf.dr.ing. Olimpiu Tătar, Olimpiu.Tatar@mdm.utcluj.ro, tel. 0264 401681

Facultatea de Inginerie (CUNBM)
     Sl.dr.ing.,ec. Dinu Darabă, dinu.daraba@ubm.ro

Facultatea de Litere (CUNBM)
     Conf.dr.Carmen Darabus, carmen.darabus@ubm.ro

Facultatea de Stiinte (CUNBM)
     Conf.dr.Ioana Tascu, ioana.tascu@ubm.ro