Logo DAC

Bine ați venit - Biroul pentru Asigurarea Calității

Contact

Biroul pentru Asigurarea Calității
Adresa: Str. C-tin Daicoviciu, nr. 15, Etaj 2, Sala E23, Cluj-Napoca

Telefon: 0264401338
Email: office.dac@staff.utcluj.ro

Anunturi/Notificari

Currently there are no news items.


Arhiva anunturi

Structura

Personal departament

Secretar studii licență: Ing. Raluca Ban raluca.ban@staff.utcluj.ro, tel. 0264 401338 
Secretar studii master: Ing. Maria Elena Acrețoaie, office.dac@staff.utcluj.ro, tel. 0264 401391 
Referent: Ing. Florentina Drăgan, florentina.dragan@dac.utcluj.ro

Comisia CEAC:

Presedinte:
     1. Prof.dr.ing. Daniela POPESCU - Prorector Management universitar şi relaţia cu mediul socio-economic
Reprezentanti ai corpului profesoral:
     2. Prof.dr.ing. Romulus TEREBEŞ – Facultatea de Electronică, Telecomunicaţii şi Tehnologia Informaţiei
     3. Conf.dr.ing. Dorin BEU – Facultatea de Ingineria Instalaţiilor
     4. Conf.dr.ing. Sorin ŞUTEU – Facultatea de Inginerie Industrială, Robotică şi Managementul Producţiei
Reprezentanti ai sindicatului:
     5. Conf.dr.ing. Gabriela LOBONŢIU – Facultatea de Inginerie, CUNBM
Reprezentant al studentilor:
     6. Titus MAGHIAR – preşedinte OSUT
Reprezentant al angajatorilor:
     7. Norbert SIMON, Director General al Companiei LEONI Bistriţa

Responsabili Calitate

Facultatea de Arhitectura si Urbanism
     conf.dr.arh. Ionuț Julean, Ionut.JULEAN@arch.utcluj.ro

Facultatea de Automatica si Calculatoare
     Conf.dr.ing. Paula Raica, Paula.Raica@aut.utcluj.ro

Facultatea de Constructii
     conf.dr.ing. Vasile Farcas, vasile.farcas@dst.utcluj.ro

Facultatea de Inginerie Industrială, Robotică şi Managementul Producţiei
     prof.dr.ing. Liana Hancu, liana.hancu@tcm.utcluj.ro

Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației
     s.l.dr.ing. Cosmin Strilețchi, Cosmin.Striletchi@com.utcluj.ro

Facultatea de Ingineria Materialelor si a Mediului
     prof.dr.fiz. Fechete Radu, Radu.FECHETE@phys.utcluj.ro

Facultatea de Inginerie Electrica
     prof.dr.ing. Călin Rusu, Calin.Rusu@emd.utcluj.ro

Facultatea de Inginerie a Instalatiilor
     Conf.dr.ing. Ancuta Abrudan, ancuta.abrudan@insta.utcluj.ro

Facultatea de Autovehicule Rutiere, Mecatronica si Mecanica
     Prof.dr.ing. Olimpiu Tătar, Olimpiu.Tatar@mdm.utcluj.ro, tel. 0264 401681

Facultatea de Inginerie (CUNBM)
     Conf.dr.ing.,ec. Dinu Darabă, dinu.daraba@ubm.ro

Facultatea de Litere (CUNBM)
     Conf.dr. Carmen Darabus, carmen.darabus@ubm.ro

Facultatea de Stiinte (CUNBM)
     Conf.dr. Ioana Tascu, ioana.tascu@ubm.ro

© Biroul pentru Asigurarea Calității - UTCN
Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter